abażur romantyczny

Karolina Mucha

Pokój dla dziewczynki w stylu shabby chic - inspiracje

Pokój dla dziewczynki w stylu shabby chic - inspiracje

Shabby chic tłumaczy się jako "sfatygowany szyk". Ten styl tworzy przytulną, romantyczną przestrzeń z wyraźnie kobiecym akcentem. Czy warto urządzić pokój dla dziewczynki w duchu shabby chic? Jest stylem pełnym pastelowych tonów, który staje się coraz bardziej modny i zachwyci niejedną małą kobietkę.

PEPCO, czyli oferta, w której się zakochasz!

Powszechnie wiadomo, że największą siłą w aranżacji wnętrz są dodatki! Każdy z nas marzy o dodatkach, które będą piękne, ale również w rozsądnej cenie. Z pomocą przychodzi sieć sklepów Pepco, która zawsze zaskakuje wspaniałą ofertą. Tym razem nie było inaczej!

Lampa do sypialni, salonu i domowego biura

Oświetlenie mieszkania odgrywa bardzo ważną rolę. Potrafi zbudować odpowiedni nastrój, poprawić nasze samopoczucie i ułatwić codzienne funkcjonowanie. Jak wybrać idealną lampę do sypialni, salonu oraz domowego biura? Podpowiadamy!

Zobacz wideo

Mieszkanie Moniki z "Drugiej szansy"

Mieszkanie Moniki z "Drugiej szansy"

jest ogromne, miękkie łóżko. Obowiązkowym elementem każdej sypialni są szafki nocne, na których można przechowywać podręczne drobiazgi. Duża lampa z abażurem równomiernie oświetli całe wnętrze. Jak na agentkę gwiazd przystało Monika posiada również toaletkę, która jest doskonałym miejscem na kosmetyki

Jak stworzyć romantyczną sypialnię?

Jak stworzyć romantyczną sypialnię?

. Sypialnia nie miała też określonego stylu, jak powiedziała sama właścicielka - brakowało jej charakteru. Dekoratorka wnętrz, Małgorzata Bochniak miała kilka pomysłów na to jak zmienić sypialnię. Właściciele wybrali wersję "romantyczną", która miała dodać lekkości i uroku pokojowi.  

Top 10: najciekawsze metamorfozy polskich sypialni

Top 10: najciekawsze metamorfozy polskich sypialni

pomieszczeniu. Zostawiła tylko łóżko, ale przemalowała je tak, by pasowało do nowej koncepcji aranżacyjnej - wnętrza o kobiecym, romantycznym charakterze i ... znacznie przestronniejszego. Pożądany klimat wnętrza wykreowała głównie umiejętnie dobranymi, barwami, tkaninami i dodatkami dekoracyjnymi. A wszystko

Najnowsze