abażur do pokoju dziecięcego

Projekt: Anna Chmielewska/www.holarstudio.pl, zdjęcia: Karina Wojciechowska / www.fotamina.pl

Pastelowy pokój dla dziewczynki

Pastelowy pokój dla dziewczynki

Urządzanie pokoju dla małej Zosi trwało wiele dni. Rodzice chcieli, aby pokój dziewczynki był przyjazny, ale nie przesłodzony. Udało im się to znakomicie. Jest ślicznie.

Pięć rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, urządzając pokój dla dziecka

Pokój dziecięcy musi łączyć funkcjonalność, łatwość utrzymania porządku i przytulność, która sprawi, że mały mieszkaniec chętnie będzie spędzał w nim czas, bez przesadnej inwazji na nasze terytorium.

Pokój dziewczynki: usłany różami

Urządzanie pokoju dziewczynki jest tematem bardzo szczególnym. Miejsce to powinno być jak niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju azyl, w którym mała dama będzie mieć przestrzeń do wypoczynku oraz nauki. Za sprawą kolekcji tekstyliów i dekoracji Rosie, marka My Room proponuje klasyczną stylistykę będącą bazą dla dowolnych aranżacji.

Stylowe wnętrza pełne duńskiego wzornictwa

Stylowe wnętrza pełne duńskiego wzornictwa

. Zależało nam również na tym, żeby pokoje chłopców harmonizowały z „wnętrzami dorosłych”, a mimo to były naprawdę dziecięce i przytulne, z dużą przestrzenią do zabawy, miejscem na książki i górę zabawek – dodają gospodarze. PRZEJDŹ DO GALERII >>  

Aranżacja pokoju dziecięcego w delikatnych szarościach

Aranżacja pokoju dziecięcego w delikatnych szarościach

Pokój zaprojektowała autorka bloga www.modelsoutfit.pl, Katarzyna Wietecha. Postawiła w nim na szare ściany i minimalistyczny wystrój, który jednocześnie nie jest pozbawiony przytulności. Na wystrój składają się białe meble o klasycznych formach - łóżeczko, szafa i regał. Do tego jest wygodny fotel