abażur do pokoju dziecięcego

Projekt: Anna Chmielewska/www.holarstudio.pl, zdjęcia: Karina Wojciechowska / www.fotamina.pl

Pastelowy pokój dla dziewczynki

Pastelowy pokój dla dziewczynki

Urządzanie pokoju dla małej Zosi trwało wiele dni. Rodzice chcieli, aby pokój dziewczynki był przyjazny, ale nie przesłodzony. Udało im się to znakomicie. Jest ślicznie.

Łączenie kolorów: granat - alternatywa dla brązów

Granat dość rzadko pojawia się we wnętrzach, szczególnie na ścianach. Tymczasem jest on ciekawą alternatywą dla ciemnych szarości i brązów, a w zestawieniu z odpowiednio dobranymi barwami może stworzyć oryginalną aranżację.

Pięć rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, urządzając pokój dla dziecka

Pokój dziecięcy musi łączyć funkcjonalność, łatwość utrzymania porządku i przytulność, która sprawi, że mały mieszkaniec chętnie będzie spędzał w nim czas, bez przesadnej inwazji na nasze terytorium.

Zobacz wideo

Pokój dziewczynki: usłany różami

Pokój dziewczynki: usłany różami

łatwością przeniesie się do krainy marzeń. Z myślą o dziewczynkach w różnym wieku marka My Room wprowadziła do swojej oferty kolekcję tekstyliów i dekoracji do pokoju dziecięcego Rosie, której tematem przewodnim jest nastrajający optymizmem motyw kwiatu róży i kolor różowy. Kupując wyposażenie do pokoju

Stylowe wnętrza pełne duńskiego wzornictwa

Stylowe wnętrza pełne duńskiego wzornictwa

. Zależało nam również na tym, żeby pokoje chłopców harmonizowały z „wnętrzami dorosłych”, a mimo to były naprawdę dziecięce i przytulne, z dużą przestrzenią do zabawy, miejscem na książki i górę zabawek – dodają gospodarze. PRZEJDŹ DO GALERII >>  

Najnowsze