żel do kwiatów

WG

Zapominasz o podlewaniu kwiatów? Ten sprytny patent sprawi, że ziemia w doniczce będzie stale wilgotna

Zapominasz o podlewaniu kwiatów? Ten sprytny patent sprawi, że ziemia w doniczce będzie stale wilgotna

Wszyscy chcemy mieć w domu piękne kwiaty. Niestety, podlewanie nie jest wdzięcznym zdjęciem. Mamy sprytny patent, który pozwoli Ci chwytać za konewkę dwa razy rzadziej.

Modny dodatek w stylu retro: naczynia emaliowane nie tylko do kuchni

Wybierając naczynia, z których będziemy korzystać w naszej kuchni, najczęściej stawiamy na te o dobrej jakości, odpowiednim wyglądzie i wachlarzu zastosowań. Z tego powodu, warto powrócić do naczyń emaliowanych, które od lat cenimy za ich wyjątkowość. Zachwycają swoim sielskich wyglądem, a ponadto posiadają właściwości prozdrowotne.

Numer 11/2006

Jadalnia - pięć pomysłów na miejsce do jedzenia * Nasi goście: Katarzyna Dowbor, Emilia Krakowska, Andrzej Strzelecki, Jędrzej Wittchen, Krzysztof Zanussi * Wnętrza, w jakich chciałyby mieszkać stylistki ?Czterech Kątów? * Wzornictwo - talerze o interesujących kształtach i kolorach * Sadzimy rośliny doniczkowe * Jeden pokój urządzony na 3 sposoby * Wielki powrót odmienionej nie do poznania meblościanki w kolorowym żelu * Wybierz wannę do swojej łazienki.

Jak przegonić ślimaki z ogrodu?

Jak przegonić ślimaki z ogrodu?

- żel na ślimaki z linii Natural firmy Target. Jest to produkt w formie żelu, który tworzy barierę mechaniczną trudną do pokonania przez ślimaki. W ten sposób skutecznie chroni on dany teren, nasadzenia przed mięczakami. Żel na ślimaki jest to preparat bezbarwny i bezzapachowy

Najnowsze