łóżka na antresoli dla dorosłych

Katarzyna Kowalska, dor, KJT

Antresola - gdzie i jak ją zbudować, jak urządzić

Antresola - gdzie i jak ją zbudować, jak urządzić

Antresola to znakomite rozwiązanie do wysokich wnętrz. Na dodatkowej powierzchni pod sufitem można urządzić sypialnię, domowe biuro, kącik dla dziecka, a nawet pokój gościnny. Antresolę można zbudować zarówno w wysokim mieszkaniu, lofcie czy na poddaszu, jak i w standardowym wnętrzu. Wszystko zależy od funkcji, jaką ma ona pełnić

Łóżko na antresoli - jak je zaplanować, ile kosztuje?

Łóżko na antresoli, przy wysokich wnętrzach, jest praktycznym rozwiązaniem, które pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni. Dobrze zaprojektowane może zwiększyć funkcjonalność każdej sypialni i nadać jej oryginalnego charakteru. Radzimy, jak poprawnie zaplanować antresolę, ile kosztuje i jakie są możliwości jej wykorzystania.

Biurko dla ucznia - inspiracje

Zastanawiasz się czy zdążysz jeszcze ze zmianami w pokoju dziecka przed nadejściem nowego roku szkolnego? Czasami wystarczy kilka prostych i niewymagających dużych nakładów czynności. Przedstawiamy inspiracje związane z miejscem do nauki.

Tematy wnętrzarskie listopad

na antresoli dla dorosłych łóżka piętrowe dla dzieci łóżko chowane w meblach łóżko dla dzieci łóżko piętrowe z biurkiem łóżko z podestem małe mieszkanie w szarościach miejsce do czytania sypialnia modne lustra narzuta na łóżko obicia na fotele obicia na

Łóżka Ikea dla dzieci i młodzieży - najciekawsze modele

Łóżka Ikea dla dzieci i młodzieży - najciekawsze modele

spełnia model HEMNES, czyli stylowa sofa i podwójne łóżko w jednym. Trzy szuflady gwarantują także dużo miejsca na przechowywanie pościeli. Ciekawą wizualnie i pomysłową propozycją dla nastolatków jest również stalowe łóżko Ikea SVÄRTA z antresolą. Przestrzeń pod miejscem do spania może służyć jako

Najnowsze

Łóżka na antresoli dla dorosłych

Łóżka na antresoli dla dorosłych

Łóżka na antresoli dla dorosłych to jeden z genialnych sposobów na funkcjonalne zagospodarowanie niewielkiego wnętrza, na przykład kawalerki. Takie łóżko jest bowiem niezwykle stabilne. Dostępne są oczywiście również modele z wygodnym, szerokim materacem przeznaczonym dla dwóch osób. Wstawiając do małego pomieszczenia taki mebel zyskujemy przede wszystkim dwie rzeczy: po pierwsze kącik sypialniany, wyraźnie odgrodzony, po drugie cenną powierzchnię użytkową pod łóżkiem.

Łóżka na antresoli dla dorosłych pozwala, jak już wyżej powiedziano, zyskać dodatkową powierzchnię na dole. Można postawić tam na przykład fotel lub sofę, lampkę i regał na książki bądź biurko i krzesło biurowe zyskując w tej sposób wygodne stanowisko do pracy w domu. Ten mebel jest więc, jak widać, niesłychanie praktyczny, dlatego z pewnością warto mieć go w swoim domu, szczególnie tym nieszczególnie dużym.

Łóżka na antresoli dla dorosłych z powodzeniem może pełnić również rolę wygodnego i dużego łoża małżeńskiego. Mebel ten jest bardzo stabilny i śpiące tam dwie osoby z pewnością nie stanowią dla niego zbyt dużego obciążenia. Łóżka na antresoli mają więc jeszcze więcej zalet niż zastosowań, a tych drugich jest naprawdę dużo!